Час в Арбузинці: 18.04.2021 06:26

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Оголошення про конкурсний відбір на посаду головного лікаря комунального закладу «Арбузинський районний центр первинної медико –санітарної допомоги».

Оголошення
Оголошення про конкурсний відбір на посаду головного лікаря комунального закладу «Арбузинський районний центр первинної медико –санітарної допомоги».

Відповідно до «Порядку проведення конкурсного  відбору керівників підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ Арбузинського  району,  затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації 19 грудня 2016 року №  298, зареєстрованим в головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 26 грудня  2016 року за     № 244/2575» оголошується конкурсний відбір на посаду головного лікаря комунального закладу «Арбузинський районний центр первинної медико –санітарної допомоги».

Назва комунального закладу – Арбузинський ра           йонний центр первинної медико – санітарної допомоги

Місце знаходження закладу смт. Арбузинка вул. Центральна буд. 88

Основний напрям діяльності: діяльність лікарняних закладів.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина". Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з "Організації і управління охороною здоров'я". Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років. Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства документи:

 - заяву на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;

- заповнену особову картку працівника за формою у відповідності до вимог чинного законодавства з кольоровою фотокарткою 4х6 та автобіографію;

-  концепцію розвитку і функціонування об’єкта комунальної власності на короткострокову та довгострокову перспективи, а також план заходів з підвищення ефективності його діяльності (у паперовому та електронному виді);

- копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

- копію трудової книжки, засвідчену відповідно до чинного законодавства;

- копії документів про освіту,  підвищення кваліфікації;

- довідку про відсутність судимості;

- медичну довідку щодо не перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

 - згоду на обробку персональних даних. Особи також можуть подавати конкурсній комісії додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, характеристики, рекомендаційні листи тощо). Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору за адресою: Миколаївська область, Арбузинський район, смт Арбузинка, пл. Центральна, 18, кабінет 218.

Довідки за тел. 3-13-01