Час в Арбузинці: 28.11.2020 01:21

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

… І ПИТАННЯ НЕ РОЗГЛЯНУТО…

… І ПИТАННЯ НЕ РОЗГЛЯНУТО…

Згідно плану роботи районної ради  у вівторок, 21 липня, було скликано засідання постійної  депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, приватизації та власності. Із семи членів комісії були присутні п»ять.

На розгляд вносились злободенні  питання: про стан виконання за перше півріччя нинішнього року Програми  економічного і соціального розвитку Арбузинського району на 2018 – 2020 роки «Арбузинщина – 2020»; про хід виконання районного бюджету Арбузинського району за перше півріччя 2020 року; про звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання наданих радою повноважень за 2019 рік; про стан утримання доріг комунальної та державної форми власності та про використання коштів  на ці цілі у 2019 – 2020 роках; про виконання Програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Арбузинському районі ( з підтверджуючими документами).

Доречно додати, що попередньо, як цього вимагає чинність, а саме  6 та 7 липня, в райдержадміністрацію було направлено листи з пропозицією надати інформацію з порушених питань.

 На жаль, ні  голова адміністрації, ні  підвладні їй  керівники підрозділів  на засідання не з»явились,  як і не було надано інформації.

Депутати  рекомендували  голові районної ради звернутись письмово   до голови облдержадміністрації  та контролюючих органів  з проханням   вплинути в даному разі на  розгляд питань , що не суперечить діючому  законодавству.

Прийнято рекомендацію по висловленню недовіри голові  Арбузинської райдержадміністрації  Лілії Недашківській та винести дане питання на розгляд сесії районної ради.