Час в Арбузинці: 22.01.2021 17:55

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Вакансії Арбузинської Районної Ради

АРБУЗИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

15 листопада  2017 року                                                                            №  77 - р\к

Арбузинка

 

Про оголошення конкурсу на вакантну посаду

головного спеціаліста організаційного відділу 

  районної ради  з юридичного забезпечення діяльності ради

   

      Керуючись Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів  України від 25 березня 2016 року № 246  , з урахуванням особливостей проходження служби в органах місцевого самоврядування, визначених ст. 10  Закону  України "Про службу в органах місцевого самоврядування", керуючись Порядком та умовами проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Арбузинської районної ради, затвердженого розпорядженням від 12 січня 2016 року № 2-р/к ,  відповідно до ст. 55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» :

 

 

1. Оголосити конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста організаційного відділу  з юридичного забезпечення діяльності районної ради з 20 листопада  2017 року по 20 грудня  2017 року.

 

2. Опублікувати об’яву про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу   районної ради  з юридичного забезпечення діяльності ради в районній газеті « Нове життя» та розмістити на  офіційному сайті Арбузинської районної ради ( додаток 1)

 

     3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

     Голова районної ради                                                         В.М. Кошетар

Додаток 1

до розпорядження

від 15 листопада 2017 року №  р\к

                       Арбузинська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста  організаційного відділу   районної ради  з юридичного забезпечення діяльності ради .

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, що мають повну юридичну  вищу освіту (кваліфікаційний рівень –спеціаліст, магістр)  вільно володіють українською мовою, мають  досвід роботи в органах місцевого самоврядування або в органах державної виконавчої влади, належно знають  чинне  законодавство з питань місцевого самоврядування та державної служби мають навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача та мають стаж роботи за фахом не менше 3 років.

 

Оклад 3200 грн. на місяць.

 

Прийом заяв протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою : смт. Арбузинка , пл. Центральна, 18, районна рада, тел. 3-11-93.

 

Розпорядження № 14 р/к

Про оголошення конкурсу на вакантну посаду головного спеціаліста організаційного відділу районної ради з юридичного забезпечення діяльності ради
 

Додаток до розпорядження №14 р/к