Час в Арбузинці: 21.09.2020 18:05

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Прокуратура інформує

Прокуратура на захисті прав дітей

Вивченням стану додержання законодавства з питань захисту прав і свобод дітей встановлено, що прилегла територія до Новокрасненської ЗОШ І-ІІІ не обладнана дорожніми знаками 1.33 «Діти» та 5.35.1-5.35.2 - «Пішохідний перехід», що створює загрозу безпеці дітей.

З метою захисту порушених прав та інтересів дітей, в березні 2017 року Арбузинський відділ Первомайської місцевої прокуратури звернувся до Арбузинського районного суду з позовом про визнання незаконною бездіяльності Новокрасненської сільської ради та зобов’язання вжити заходів щодо створення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на прилеглій території до комунального навчального закладу с. Новокрасне, який відвідує загалом 116 дітей, та її обладнання необхідними дорожніми знаками.

 

Прокуратура вимагає відшкодування збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів

Первомайською місцевою прокуратурою виявлено факт безоплатного користування земельними ділянками у межах Костянтинівської селищної ради Арбузинського району.

Встановлено, що приватним підприємством з грудня 2011 року фактично використовуються земельні ділянки загальною площею 0,8976 га в смт Костянтинівка під комплексом об’єктів нерухомості, що належать йому на праві приватної власності.

Не дивлячись на те, що Костянтинівською селищною радою у 2012 надано дозвіл на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомості та у 2016 році дану технічну документацію затверджено, до теперішнього часу договір оренди землі не укладено, внаслідок чого плата за використання земельної ділянки на сплачується.

Комісією по визначенню та нарахуванню збитків власникам землі та землекористувачам Арбузинської райдержадміністрації нараховані збитки, заподіяні безоплатним використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів приватним підприємством, у розмірі 83 тис.грн.

Так як приватне підприємство відмовилось добровільно відшкодувати завдані збитки Первомайською місцевою прокуратурою 17.03.2017 до Господарського суду Миколаївської області пред’явлено позов про стягнення збитків за фактичне використання земельних ділянок.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури