Час в Арбузинці: 20.05.2019 11:22

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ЗА СТАНОМ ДУШІ І ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ…

ЗА СТАНОМ ДУШІ І ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ…

Патріотизм, громадянський подвиг, мужність, готовність  виступити на захист рідної країни, її завоювань, демократичних цінностей, при цьому не  шкодуючи  свого життя, здоров`я  завжди були притаманні українському народу.

Вшанування  подвигу героїв стало невід`ємною  традицією в нашому суспільстві.

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до  сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в нашій країні на початку  двадцять першого століття,  а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 та у листопаді  2013 – лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави,  чотири роки тому  Указом Президента України  встановлено День Гідності та Свободи, який щорічно відзначається  21 листопада.

З цієї нагоди в центральній районній бібліотеці проводились заходи.

Напередодні знаменного дня,  15 листопада, сюди завітали учні Новоселівської та Агрономійської загальноосвітніх шкіл.  А 21 листопада   відбувся другий етап зустрічі – вшанування за участі  учнів  місцевого аграрного ліцею, на яку були запрошені заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови  РДА Алла Василенко та заступник голови районної ради Лариса Кошмір.

Звертаючись до присутніх, керівники  наголосили на значимості подвигу героїв революцій, захисників  українських кордонів, їхнього героїзму, в лавах яких перебували і перебувають сьогодні наші земляки. Всіх, хто віддав своє життя  за рідну Вітчизну,  було вшановано хвилиною мовчання.

Учасники заходу ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Революція Гідності: погляд серцем», а також мали можливість переглянути фрагменти відеопрезентації «Революція Гідності і Свободи»,  під час якої всі  пригадали події згаданих часів.

Під час обох заходів поетичні рядки  про Україну, героїв Небесної Сотні та Майдану декламували учні   Новоселівської ЗОШ Еля Цимбаліст, Юлія Божко, Валерія Буднік, Анна Федченко, Агрономійської – Валерія Мельник та Марина Чекаленко, Арбузинської  загальноосвітньої опорної школи ім.. Т.Г.Шевченка – Анастасія Севастьянова,Марина та Ірина Назарові, Анастасія Ярошенко, Катерина Беркань, Альбіна Савчук, Анастасія Каткова, І.Кащина та А.Ночовкіна.

Працівники районного будинку культури підготували для учасників заходу тематичну  програму.

                           х х х  

Цього ж дня  представники трудових колективів підприємств, установ, організацій  за участі В.М.Кошетаря та А.О Василенко поклали живі квіти до пам`ятника учасникам АТО.