Час в Арбузинці: 17.06.2019 22:20

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

З ПОГЛЯДОМ У МАЙБУТНЄ

З ПОГЛЯДОМ У МАЙБУТНЄ

У Новоселівській сільській раді  відбулася робоча нарада з питання напрацювання в плані перспективного розвитку громади на наступні роки, в якій взяли участь голова районної ради Володимир Кошетар та голова  райдержадміністрації Лілія Недашківська, депутати сільської ради, керівники місцевих установ та організацій, підприємці, місцеві депутати районної ради.

    Сільський голова Ріта Цуркан зупинилась на пріоритетних напрямках  роботи. В першу  чергу це стосується соціального захисту населення, ремонту та утримання  доріг в населених пунктах, вуличного освітлення, створення умов для навчання, виховання  та змістовного відпочинку  дітей і молоді, водозабезпечення.

    В процесі обговорення учасники наради висловлювали свої пропозиції щодо покращення роботи фельдшерсько-акушерського пункту, збереження поштового відділення в селі, організації підвезення учнів до школи, заміни електроопор тощо.

    Піднімалося також питання децентралізації. В даному разі думка була одностайною: з метою вивчення і прискорення  прийняття спільного рішення провести індивідуальне опитування жителів.