Час в Арбузинці: 23.04.2019 15:43

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО В ЛІЦЕЇ

ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО В ЛІЦЕЇ

Прекрасного осіннього дня минулої п»ятниці Арбузинський професійний аграрний ліцей святкував своє 55-річчя.

В актовій залі цього дня зібралися  викладачі, майстри виробничого навчання, технічний персонал, учні, пенсіонери закладу, колишні випускники, гості.

Зі знаменною датою винуватців свята привітав голова районної ради Володимир Кошетар, який, зокрема, зазначив:

  • Ця дата – значима. Для історії це лише краплина, лише оберт секундної стрілки. А для вашого  навчального закладу – це ціла історія: з втратами і здобутками, з радощами і печалями. Та головне – зі значними надбаннями. Це славна історія виховання та підготовки кваліфікованих кадрів.  Ви по-праву можете пишатися своїми результатами роботи, адже ваші вихованці працюють в різних куточках країни, області, району. Ваша гордість – імена тих, хто вже багато років  робив і робить  вагомий вклад у становлення держави. І все  це – завдяки  вашому професіоналізму, самовідданості, витримці. Адже в ліцеї, а в минулому – професійно-технічному училищі – трудилися і трудяться добрі і милосердні душею люди, які вміли і вміють любити дітей, пробачати їм їхні провини.  Знаково, що ювілей співпав напередодні професійного свята – Дня працівників освіти. Вітаю вас з цим знаменним днем.  Щиро зичу всім здоров`я, щастя, родинного затишку, душевної рівноваги, мирного неба над головою, творчої енергії та впевненості у майбутньому. Нехай  шана та повага від вихованців буде подякою за вашу невтомну працю, чуйність, уміння творити добро.
  • З ювілейною датою колектив вітали депутати обласної ради Сергій Чмирь та Анна Воронок, Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко та його заступник з питань освітньої роботи Лариса Ружанська,  голова райкому профспілки працівників АПК  Ольга Прудник , ветеран праці Леонід Чмир.