Час в Арбузинці: 20.07.2019 15:04

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ВІДЗНАЧЕННЯ ПОТРІЙНОГО СВЯТА

ВІДЗНАЧЕННЯ ПОТРІЙНОГО СВЯТА

Урочистості з нагоди свят – Дня Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського  козацтва – відбулися в п`ятницю, 12  жовтня, в актовій залі районної ради. В заходах взяли участь  представники  колективів підприємств, установ, організацій району.

З цими  знаменними датами від імені голови районної ради,  депутатського корпусу, колективу районної ради та від себе особисто присутніх привітала заступник голови районної ради Лариса Кошмір.

 - За свою довгу  історію, - зазначила Лариса Миколаївна, - українцям доводилося не раз відстоювати  незалежність та свободу. Ці суворі випробування сформували у нас славні військові традиції, незламність та стійкість, силу волі і духу. Всім  захисникам України, тим, хто відстоював і сьогодні відстоює суверенітет і територіальну цілісність, бажаю мужності, сил, енергії та якнайскорішого настання миру.

 У своєму  вітанні заступник голови райради   зазначила, що  чотирнадцятого жовтня українці також відзначають одне з найдавніших християнських свят – День Покрова Пресвятої Богородиці. З давніх-давен козаки вважали Божу Матір своєю покровителькою і заступницею. Тож саме цього дня відзначається ще одне свято – День українського козацтва. Ці знакові дати нерозривні і символізують собою любов і шану народу до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто завжди стояв і стоїть на варті країни.

За сумлінне виконання службових обов`язків, за участь в антитерористичній операції та в зв`язку з відзначенням Дня захисника України Грамотою  районної ради нагороджено І.В.Винника, С.І.Соколенка, О.С.Нікіфорця, С.С.Бойка, М.В.Парамієнка.

Учасники дійства переглянули цікаву тематичну концертну програму, підготовлену працівниками відділу культури, учасниками  художньої самодіяльності.

В урочистостях та покладанні квітів до могили загиблого в АТО земляка  Олександра Закерничного взяв участь голова районної ради Володимир Кошетар.