Час в Арбузинці: 17.06.2019 21:40

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Величне свято народовладдя

Величне свято народовладдя

День місцевого самоврядування – професійне свято всіх тих, хто за покликом серця, за виявленою довірою  представляє і захищає інтереси своїх виборців, жителів територіальних громад. Це свято притаманного українцям способу життя, в основі якого – самоврядне суспільство.

В цей день Україна вшановує своїх обранців, які дбають про людей, вирішують життєві проблеми, залишаючись  вірними високому мандату довіри. Це свято усіх територіальних громад.

Заходи з нагоди  цього дня відбулися в п»ятницю, 7 грудня, в актовій залі районної ради, де зібралися   працівники органів місцевого самоврядування, депутати, представники  установ, організацій, ветерани, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, жителі громади.

З привітальним словом  до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Кошетар.

- Нам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми і докладати усіх зусиль для їх вирішення, -  зазначив він. - Ще більшого значення це набуває сьогодні, коли діє реформа децентралізації.  Ми маємо бути принциповими у відстоюванні інтересів громад.

Виборні органи на Арбузинщині – це потужна, дієва і ефективна сила, яка відіграє важливу роль у вирішенні соціально-економічного, культурного розвитку  району.

Слід зазначити, що  працівники органів місцевого самоврядування, депутатський корпус питання вирішують у чинному колі, залучають громаду до активної соціальної позиції.  Організаторами і ініціаторами  добрих справ територіальних громад є сільські, селищні голови, секретарі сільрад, депутати, члени виконкомів. І повага від людей – основне мірило їхньої роботи.

  Районна рада всю роботу проводить в межах своєї компетенції та  згідно з чинним законодавством. Основний тягар при розгляді складних проблем лягає на постійні депутатські комісії. Хочу зазначити, що всі вони, розглядаючи багато питань при  підготовці на пленарні засідання,контролі за виконанням, проявляють принциповість, компетентність, виваженість.

       

Голова районної ради висловив  слова глибокої шани і поваги ветеранам органів місцевого самоврядування, які віддали багато років свого трудового життя служінню громади.

Зі словами привітань та найкращих побажань до винуватців свята  звернулася голова райдержадміністрації Лілія Недашківська.

Щирі побажання  всім, хто  причетний  до цього професійного дня, адресувала голова ради районної організації ветеранів Любов Черевач. Вона також вручила подяку колективу районної ради – за підтримку, постійну допомогу  у ветеранській роботі.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджені працівники органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконкомів, активісти – за добросовісну працю, вклад в соціально-економічний, культурний розвиток району, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Голова районної ради та голова райдержадміністрації вручили  нагороду  «За заслуги перед Арбузинщиною» ветеранам праці Федору Степановичу Шараті та Олександру Вікторовичу  Петренку – за активну участь в житті районної громади, багаторічну  самовіддану працю.

Цікаву змістовну концертну програму , яку із задоволенням переглянули присутні на  дійстві, підготували працівники районного відділу культури.

…Організаторська і мобілізаційна роль сільських, селищних рад ще далеко не вичерпана. Саме  їм належить стати натхненниками й організаторами продуктивного життя об»єднаних територіальних громад на шляху децентралізації , реформених перетворень.