Час в Арбузинці: 28.05.2020 17:18

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Урочистості з нагоди першої відправки призовників Арбузинського району весняного призову до лав Збройних Сил України.

Урочистості з нагоди першої відправки призовників Арбузинського району весняного призову до лав Збройних Сил України.

22 квітня о 6:00 годині, під керівництвом військового комісара Арбузинського районного військового комісаріату С.Самолюка, відбулись урочисті збори з нагоди першої відправки  призовників Арбузинського району до лав Збройних Сил України в рамках призовної кампанії «Весна-2019». До участі в урочистому зібрані долучилися особовий склад Арбузинського РВК, рідні та близькі юнаків.

Військовий комісар побажав всім призовникам мудрості та терпіння, міцного здоров’я, вірності військовій присязі та гідно пройти цей вишкіл та  наголосив на те, що служба в армії – це школа мужності, хоробрості й стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Також зазначив, що вони - це справжній приклад для інших, адже не старалися уникнути служби, не втекли, не сховались, а свідомо прийшли до військового комісаріату і вирішили виконати свій обов’язок перед Україною.

Звертаючись до батьків майбутніх захисників, військовий комісар подякував за виховання справжніх патріотів, які неухильно виконують Закон України «Про військовий обов’язок та військову службу» та з впевненістю сказав, що хлопці гідно представлятимуть Арбузинський район у Збройних Силах України і чесно нестимуть службу.

Головний спеціаліст відділення комплектування

Арбузинського районного військового комісаріату

прац. ЗСУ  С.Рябова