Час в Арбузинці: 20.07.2019 15:03

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Урочисті проводи призовників до лав ЗСУ

Урочисті проводи призовників до лав ЗСУ

          Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

 Сьогодні, 22.10.2018 року о 6:00 годині ранку біля Арбузинського РВК відбулись урочисті проводи з нагоди чергової відправки призовників Арбузинського району осіннього призову до лав Збройних Сил України.

Цього осіннього ранку провести хлопців, які будуть виконувати почесний обов’язок перед державою і поповнять ряди захисників нашої Вітчизни зібралися особовий склад Арбузинського РВК, батьки, родичі, численні друзі, подруги, коханні.

  Відкриваючи захід військовий комісар Арбузинського районного військового комісаріату Самолюк Сергій Володимирович, звертаючись до присутніх зазначив, що цієї осені приєднається близько 30 найкращих синів Арбузинщини. Загалом на даний час виконано 76% планового завдання на осінній призов і обов’язково докладе усіх зусиль для 100%-го виконання планового завдання аби на кінець призову ми були у числі тих, які найкраще впорались із поставленим завданням.

Із наступними словами військовий комісар звернувся до призовників зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану.

Військовий комісар висловив вдячність призовникам за те, що вони не втекли, не сховались, а свідомо прийшли до військового комісаріату і вже невдовзі опановуватимуть воєнну науку в навчальних центрах та згодом у військових частинах.

Звертаючись до батьків майбутніх захисників військовий комісар насамперед подякував за виховання справжніх патріотів та рекомендував частіше спілкуватися зі своїми дітьми, бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.

Головний спеціаліст відділення комплектування

Арбузинського районного військового комісаріату

Рябова С.Г.