Час в Арбузинці: 27.09.2020 23:47

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

СВЯТО В ЛІЦЕЇ

СВЯТО В ЛІЦЕЇ

  У прекрасну   пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Сонце лагідно світить  звисокості, стає таким  лагідним і бажаним,  небо – синім і глибоким, а всі природні фарби – насиченими і теплими. 

   І хоч  в п»ятницю день не зовсім видався, однак в місцевому ліцеї ніщо не стало на заваді в проведенні урочистих заходів.

В гарно прикрашеній актовій залі  зібралися  викладачі, майстри виробничого навчання, ліцеїсти.   Лине весела музика і ведучі відкривають свято.

   З привітальним словом до присутніх звернулася директор Людмила Миколаївна Петренко, яка  багато років є незмінним, умілим і шанованим керівником цього учбового закладу.

   Найкращі побажання педагогічному колективу адресував голова районної ради Володимир Миколайович Кошетар. Кращим  працівникам  він вручив грамоти і подяки районної ради та районної державної адміністрації. Це – І.М.Ніколаєнко, Н.М.Кривіцька, Н.П.Фурдуй, С.В.Лебедянець. Під схвальні оплески голова райради вручив  директору Л.М.Петренко Знак «Лідер освіти», яким вона  поправу  нагороджена за значні успіхи у вихованні підростаючого покоління..

    Викладачі І.В.Кур»янова та С.Ю.Антоненко  нагороджені  грамотою  Арбузинської селищної ради, які вручила заступник В.С.Міщенко.

    Групу викладачів, майстрів,  технічних працівників  наказом дирекції    теж нагороджено грамотами.

     Не забули цього дня і про ветеранів, від імені яких найкращі побажання передав вчитель математики І.Д.Калайда, який, маючи за плечима 70-річний педагогічний стаж, 20 років віддав ліцею.

    Учасники художньої самодіяльності ліцею підготували цікавий змістовний концерт, під час якого в  залі відчувалась дружня, тепла атмосфера…