Час в Арбузинці: 23.04.2019 15:23

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

СВЯТО ОСВІТЯН У НОВОСЕЛІВЦІ

СВЯТО ОСВІТЯН У НОВОСЕЛІВЦІ

Коли на осінню землю починає тихо опадати жовте листя, приходить до нас свято – День працівників освіти. Так склалось символічно, що відзначається воно саме восени, коли гарна погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, як і вчителі дають дітям неоціненні скарби знань, людських якостей, які є такими важливими в житті.

Вчителювання –  не фах, це – покликання. І загальновідомо, що це відповідальна й невимовно виснажлива праця. Але  вона найблагородніша серед всіх, вона об»єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.

Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

Напередодні свого професійного свята, четвертого жовтня,  до Новоселівської загальноосвітньої школи з»їхались керівники навчальних, дошкільних закладів, вчителі району, ветерани педагогічної  галузі, щоб   в урочистій  обстановці  відзначити  цей знаменний день, привітати один одного, прийняти поздоровлення від керівників району.

 Педагогів району привітали голова районної ради Володимир Кошетар, заступник  голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Алла Василенко, завідуюча відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Дерій, голова профспілки працівників освіти Валентина Конечна, ветеран  праці заслужена вчителька Софія Іванівна Козловська.

Багатьох вчителів, вихователів,технічних працівників було нагороджено грамотами районної ради, райдержадміністрації,  відділу освіти, молоді та спорту,  департаменту освіти облдержадміністрації – за професійну майстерність,  добросовісне та творче відношення до роботи, за перемоги в конкурсах різних номінацій,вручено  живі квіти та подарунки. Винуватців урочистого заходу  цікавими змістовними  концертними виступами вітали

 вихованці дошкільних закладів району,  працівники відділу культури, учасники художньої самодіяльності.

Захід було організовано  досить нестандартно -  в імпровізованому шкільному  кафе під назвою «Шпаргалка». Вся програма відповідала настрою присутніх – незвичайна, весела, з присмаком гумору, з загадками.  І винуватці свята в залі   такі ж  були святкові, усміхнені…