Час в Арбузинці: 12.07.2020 15:48

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

СВОЄРІДНЕ СВЯТО

СВОЄРІДНЕ СВЯТО

Вже вісім років  при територіальному центрі соціального обслуговування діє університет третього віку, який об»єднав людей похилого віку, тих, для кого  вихід на пенсію не став приводом для припинення спілкування між собою, чи за інтересами. Навпаки,  члени університету мають можливість розширити свій кругозір, знайомитись з новими комп»ютерними технологіями, побувати в незвіданих куточках рідного краю.

З кожним роком все більше слухачів приходить сюди, а початок так званого навчального року проводиться  в урочистій обстановці при кожній сільській раді. В цьому ж році  такий захід організували на районному рівні,.

Перед початком заходу в малій залі районної ради було організовано виставку, на яку слухачі університету представили  вишивки, в»язані речі, різні випічки, страви тощо.

 З початком роботи в університеті  присутніх в залі слухачів  привітали голова районної ради Володимир Кошетар, голова райдержадміністрації Лілія Недашківська, заступник Арбузинського селищного голови Вікторія Міщенко, начальник УСЗН Ольга Ніколаєнко, заступник директора терцентру Наталя Опалюк.

Цікаву  змістовну концертну програму для винуватців своєрідного свята приготували працівники відділу культури, учасники художньої самодіяльності.