Час в Арбузинці: 21.09.2020 17:55

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Шановні жителі району!

Шановні жителі району!

Від імені колективу районної ради, депутатського корпусу та від себе особисто дозвольте привітати вас з наступаючим потрійним релігійно-державним святом – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

Свято Покрови, як і більшість свят в православ»ї, своїм корінням сягає в глибоке язичество і відзначатись у християнстві воно стало ще в десятому столітті.

На Запорізькій Січі козаки вірили, що їх  охороняє свята Покрова, а Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою і заступницею.

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві в 2014 році встановлено нове свято – День захисника України.

Це свято всіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину. І сьогодні наші захисники гідно продовжують традиції свої предків, є зразком доблесті і відданості своєму народові.

Бажаю вам  козацького здоров»я та довголіття, сміливих вчинків, глибокої духовності. Хай мир, любов і щастя поселяться у ваших домівках. А життєвий шлях кожного з нас буде впевненим, нетернистим.

 З повагою – голова  Арбузинської районної ради

Володимир Кошетар