Час в Арбузинці: 20.07.2019 14:27

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Шановні земляки!

Шановні земляки!

 В ці дні, 74 роки тому, завершилось визволення України від німецько-фашистських загарбників. Битва за Україну посідає важливе місце в історії другої світової війни. Це один з доленосних періодів національної історії, коли вирішувалось питання про саме існування українського народу як етнічної спільноти, про долю сучасного і всіх наступних поколінь. Боротьба за визволення України була всенародною, священною, оскільки йшлося про відстоювання Батьківщини, права на життя, продовження роду. Ціною мільйонів життів воїнів, партизан і підпільників, ціною скалічених доль, страждань і втрат заплатив наш народ за перемогу. Тисячі наших земляків навічно полягли на полях боїв. Вічна їм слава, вічна пам’ять! Вклонімося доземно пам’яті тих, кого вже немає серед нас. Низький уклін нашим ветеранам за перемогу, за мирні світанки і світлі дні.

В складний час відзначаємо ми річницю визволення, коли на сході країни точиться боротьба за  державні кордони, суверенітет Вітчизни. І знову  наші захисники проявляють патріотизм, мужність, героїзм. Слава їм і честь!

Від щирого серця вітаю всіх жителів району з вікопомною датою визволення. Бажаю всім  здоров’я , злагоди, добробуту і мирного неба над головою.

Зі святом! Слава Україні!

З повагою голова районної ради  

 Володимир Кошетар