Час в Арбузинці: 24.09.2020 17:31

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

На розгляд  сорок третьої сесії районної ради нинішнього скликання, яка відбулася в п»ятницю, сьомого червня, виносилось тринадцять питань.

Попередньо всі вони розглядались  на засіданні профільних депутатських комісій, в роботі яких взяли участь голова районної ради Володимир Кошетар, голова райдержадміністрації Лілія Недашківська  .

Депутати затвердили програми:  «Здоров»я нації» по 2021 рік; оздоровлення та відпочинку дітей в Арбузинському районі  на 2019 – 2023 роки; розвитку фізкультури і спорту  на 2019 – 2020 роки; «Молодь Арбузинщини» по 2020 рік..

Також  прийнято рішення про затвердження:  актів приймання – передачі майна Арбузинської центральної районної лікарні; порядку складання та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств району; Плану залучення сил та засобів для ліквідації надзвичайних ситуацій, подій та пожеж на території району.

На пленарному засіданні надано згоду на передачу пластикових контейнерів для крові людини та її компонентів Арбузинскої ЦРЛ до Южноукраїнської міської лікарні, внесено зміни до районного бюджету Арбузинського району на поточний рік.

Депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутата Арбузинської районної ради сьомого скликання Олександра Остапенка, списання майна КНП «Арбузинський РЦ ПМСД» та передачу майна  центральної районної лікарні до комунальної власності Арбузинської селищної ради.

В роботі сесії взяла участь голова  райдержадміністрації Лілія Недашківська.

Сесію вів голова районної ради Володимир Кошетар.