Час в Арбузинці: 19.01.2021 04:24

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Щодо набрання чинності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.06.2018 №270

     Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що 14 липня 2020 року набирає чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.06.2018 №270 «Про затвердження Вимог до змісту, форми та порядку надання інформації про харчових ланцюг».

    Дані Вимоги встановлюють зміст, форму та порядок надання господарством походження інформації про тварину, передбачену для забою, у тому числі про стан її здоров’я, лікування та застосування ветеринарних препаратів.

     Наказ прийнято на виконання Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», статтею 30 якого передбачена перевірка державним ветеринарним інспектором інформації про харчовий ланцюг, зокрема інформації, отриманої з господарства походження, про тварину, призначену для забою, у тому числі про стан її здоров’я, лікування та застосування ветеринарних препаратів.

     Відповідно до Вимог оператор господарства походження тварин безпосередньо буде підтверджувати стан здоров’я тварин, а також надавати відомості про лікування тварин та застосування їм ветеринарних препаратів. Наказом врегульовано питання переміщення тварин із зон захисту та спостереження (нагляду), що є надзвичайно важливим в контексті забезпечення епізоотичного благополуччя держави, а також питання поводження з вимушено забитими тваринами.

     Зі змістом законодавчого акту можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0964-18#Text

      На підставі вищезазначеного, просимо Вас довести зазначену інформацію до зацікавлених осіб шляхом розміщення на офіційному сайті Арбузинської районної ради.

            

Заступник начальника

управління                                                                    Тетяна ПАТАЛАШЕНКО