Час в Арбузинці: 17.06.2019 22:33

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ПРО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ І НЕ ТІЛЬКИ…

ПРО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ І НЕ ТІЛЬКИ…

Чергова сорокова сесія районної ради відбулася в п»ятницю, 21 грудня.

 На розгляд сесії виносилось ряд злободенних питань.

Одноголосним рішенням депутатів продовжено термін дії районних програм: розвитку культури;  протидії захворювання на туберкульоз; репродуктивного здоров`я населення району; здоров`я нації; боротьби з онкологічними захворюваннями; протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

На пленарному засіданні також затверджено план роботи районної ради на  2019 рік, розглянуто районний бюджет на наступний річний період та внесено деякі зміни  до бюджету нинішнього року.

Депутати затвердили районну Цільову програму забезпечення призову громадян України на строкову військову службу та мобілізаційної підготовки в Арбузинському районі на 2019-2020 роки і внесли зміни до  районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян району на період  по 2021 рік.

Повторним голосуванням передано в комунальну власність Арбузинської селищної ради дитячо-юнацьку  спортивну школу та її майно.

На сесії заслухано хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Арбузинського району «Арбузинщина-2020» за поточний рік та затверджено  прогноз основних показників економічного і соціального розвитку на 2019 рік.

Прийнято  також рішення про списання з балансу об`єкту основних засобів Арбузинської центральної районної лікарні.