Час в Арбузинці: 23.08.2019 14:08

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ПРИЄМНА ПОДІЯ

ПРИЄМНА ПОДІЯ

Військово-патріотичне виховання  учнів  в школах – один з важливих аспектів

формування підростаючого покоління. Уроки предмета «Захист Вітчизни» сприяють розвивати у них почуття патріотизму, готовності  стати на захист Вітчизни,  стояти  на сторожі миру в суспільстві.

В Новоселівській загальноосвітній школі відбулося урочисте відкриття  предметного кабінету, в якому встановлено сучасний інтерактивний лазерний стрілецький тир. В цих заходах взяли участь голова районної ради Володимир Кошетар, голова райдержадміністрації Лілія Недашківська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Дерій, депутат районної ради Неоніла Висоцька та депутат  Новоселівської сільської ради Олександр Тофанюк.

Звертаючись до присутніх, Володимир Миколайович зазначив, що завдяки спільній роботі депутатського корпусу, виконавчої влади  вдалося придбати таку техніку, на якій вчитимуться і учні інших шкіл. Немало ще треба зробити в даній школі, яка, до речі, є найновішою в Арбузинському регіоні, над чим і буде в подальшому працювати районна влада.

Директор навчального закладу Роман Севастьянов подякував за підтримку та показав керівникам, я к змінився  заклад за останні два роки, провівши своєрідну екскурсію по школі.