Час в Арбузинці: 22.01.2021 18:37

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ПАМ`ЯТАЄМО ПРО ВАШ ПОДВИГ…

ПАМ`ЯТАЄМО ПРО ВАШ ПОДВИГ…

Друга світова війна стала для людства однією з найсумніших сторінок історії. На алтар перемоги було покладено мільйони людських життів, ще мільйони сімей залишилися без рідних і близьких, які заради нашого сьогодення  склали свої голови на полях битв. Багато, дуже багато наших земляків загинули в тій страшній війні. До рідних домівок не повернулося 519 арбузинців, 353 жителі Новокрасного, 480 костянтинівців, 232 жителі Благодатного, 66 – з Іванівки. Всього взяло участь у війні 6012 жителів району.

В той же час свій трудовий подвиг творили люди в тилу, працюючи під гаслом «все – для фронту, все – для перемоги».

…Життя гортає сторінки, все далі віддаляючи нас від   воєнних сорокових років, все менше і менше залишається серед нас учасників бойових дій. В ці святкові дні вони отримують заслужені привітання, дяку  за відвойоване життя наступних поколінь.

Голова районної ради Володимир Кошетар, голова районної  організації ветеранів Любов Черевач привітали з Днем пам`яті і примирення та з днем Великої Перемоги у Другій світовій війні  Михайла Андрійовича Платонова з Кавунів, Івана Петровича Сердюка з Арбузинки, Миколу Михайловича Арташа з Костянтинівки, вручивши  кожному подарунки та Знак Народної Пошани «За бойові заслуги» і Сертифікат учасника бойових дій у Другій світовій війні з нагоди 75 – річчя Великої Перемоги «Пам`ятаємо про Ваш подвиг».

Таку ж нагороду отримав ветеран з Агрономії Михайло Устимович Якушкін, якого привітали керівники з району та  депутат обласної ради,  директор ДП ДГ «Агрономія» Сергій Чмирь. Сергій Михайлович до того ж вручив  йому грошовий подарунок у розмірі 3000 гривень.

Того ж дня  з метою вшанування  загиблих воїнів-земляків під час Другої світової війни, померлих, до Меморіалу  та пам`ятника дітям війни в Арбузинці та Меморіалу в Агрономії було покладено квіти  і пам`ять про них вшановано хвилиною мовчання.

…Війну не забалакати і не забути. І як би не складалося сьогодні наше життя, ми повинні свято пам`ятати і шанувати героїчний подвиг воїнів, наших земляків, всіх, хто наближав перемогу, які ціною свого життя захистили наш рідний край, країну від нацистської навали. Ми не маємо права забувати їх…