Час в Арбузинці: 24.09.2020 17:48

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ОСІННІ СВЯТА У СЕЛАХ

ОСІННІ СВЯТА У СЕЛАХ

Традиційно восени, ось уже  багато років підряд, в населених пунктах Арбузинщини проводяться  свята сіл. Це якраз нагода  зустрітись  односельчанам, разом переглянути культурну програму, відзначити  найактивніших жителів,  молоді  та найстарші  подружжя, найстарших жителів,  а чи просто поспілкуватись, посмакувати гарячою юшкою, повеселитись …

Саме в такому напрямку і було організовано  свято в Новоселівці в п`ятницю, одинадцятого жовтня.  В сільському будинку культури  зібралося чимало жителів: молодь, дорослі, учні місцевої школи. Сільський голова Рита Цуркань щиро поздоровила  новоселівців

зі святом, адресуючи найкращі побажання  своїм односельцям, потім  вручила традиційні подарунки.

Від імені голови районної ради, колективу, депутатського корпусу  жителів громади привітала заступник голови районної ради Лариса Кошмір .

 Цікаву концертну програму підготували працівники  будинку культури разом з учнями та вчителями  місцевої школи.

Сільські майстрині  представили на огляд свої вироби – в`язані речі, вишивку, ручні вироби, шитво.

Місцеве господарство «Прометей»  провело серед присутніх безпрограшну лотерею.

А тим часом в холі  приміщення   бажаючі   пригощались смачними стравами, а надворі вже грала весела музика  і у дружньому колі  танцювали жінки та чоловіки…

 

                         Х     х    х

 

А в сусідній Мар`янівці день села відзначали чотирнадцятого жовтня – на день Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва.

…День видався погожим, сонячним,  ніби запрошуючи  мар»ялівців на свято. Біля колишньої школи, де в останній час  розміщується сільський  клуб,   дітвора  розважалася на батутах, каруселях, качелях, а дорослі з нетерпінням очікували початку святкового дійства.

Ведучі розпочинають  свято  красивими душевними словами, в яких звучить любов до рідного краю, села, людей, які в ньому живуть. Сільський голова привітала  присутніх з днем села, адресувавши всім найкращі побажання та  вручила подарунки  за усталеною традицією.

З привітальним словом до мар`янівців звернувся голова районної ради Володимир Кошетар, якого вони запросили на свято.

У своєму виступі Володимир Миколайович торкнувся питань, які необхідно вирішувати в громаді, побажавши  всім жителям найкращих гараздів, миру та злагоди.

Осторонь не залишилась і місцева агрофірма «Прометей», порадувавши учасників свята безпрограшною лотереєю.

Хвилиною мовчання було вшановано  загиблих воїнів, які віддали своє життя за незалежність  рідної країни.

Слід відмітити  масовість учасників  художніх номерів в концертній програмі.

На завершення свята всіх пригостили  смачною юшкою  і організували веселе дозвілля.