Час в Арбузинці: 17.06.2019 22:12

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

НАШ БІЛЬ – ЧОРНОБИЛЬ…

НАШ БІЛЬ – ЧОРНОБИЛЬ…

Чорнобильська катастрофа ніколи не стане для нас минулим.  Вона постійним болем  відгукується в серцях українців. Ця біда торкнулася сотень тисяч громадян  – ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності  ліквідаторів ми сьогодні  маємо змогу  жити, працювати, виховувати дітей та онуків. Без самовідданого героїзму цих мужніх людей наслідки могли б бути набагато гіршими…

Дванадцять років поспіль вшановується День ліквідатора.

Заходи з нагоди цієї дати відбулися напередодні, 13 грудня, в приміщенні районної ради, в яких взяли участь голова районної ради Володимир Кошетар, голова районної державної адміністрації Лілія Недашківська, начальники відділів РДА, установ, голови громадських організацій.

Керівники району, звертаючись до присутніх в залі, наголосили на тій значимій ролі ліквідаторів в далеку весну вісімдесят шостого, героїзму, проявленого ними, коли в основі стояло  життя мільйонів людей…

За активну громадянську позицію, значний особистий внесок у захист соціальних інтересів ліквідаторів-чорнобильців

подякою райдержадміністрації нагороджено Анатолія Буряченка  та Віктора Коробко – членів районного товариства чорнобильців, Валентину Гурченко – голову товариства; подякою районної ради – Юрія Вадана та Валерія Поплавського –учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Теплі слова подяки   ліквідаторам адресувала заступник Арбузинського селищного   голови Лариса Ружанська.

Голова районної організації чорнобильців Валентина Гурченко подякувала керівникам за постійну увагу та підтримку.

Для учасників зустрічі працівники районного відділу культури  підготували змістовний концерт.

Після урочистої частини  керівники установ надали інформацію та відповіді на питання, які  цікавлять і торкаються ліквідаторів.