Час в Арбузинці: 26.09.2020 01:57

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ЛЮБІМО ВЧИТЕЛЯ – ВІН МУДРОСТІ НАС ВЧИТЬ…

ЛЮБІМО  ВЧИТЕЛЯ – ВІН МУДРОСТІ НАС ВЧИТЬ…

Вчитель – важлива людина у житті кожного з нас. Адже віддаючи  дитину до школи , мабуть, всі батьки  мріють про хорошого вчителя,  який  не лише дасть знання, а й навчить всім премудрощам  життя, прищепить  найкращі людські якості.

Від вчителя  багато в чому залежить  майбутнє людини і в професійній діяльності, і в житті. Вони вчать нас любити, вірити, надіятись, а ще – людяності, доброті, привітності. Знаходять доріжки до серця кожного учня, бачать в кожному з нас хороші сторони, позитивні риси. Вчителі стають для учнів незаперечним авторитетом,  гарним прикладом для наслідування, вони є  взірцем мудрості і справедливості.

…Традиційно, у першу неділю жовтня   багато років поспіль відзначається  професійне свято – День  працівників освіти. Як і в минулому році, урочистості з цієї нагоди відбулися на базі Новоселівської загальноосвітньої школи. Гостей приймали в красиво прибраній актовій залі, про що подбали дирекція школи, педагогічний колектив,  районний відділ освіти.

  З привітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Кошетар та начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Дерій, які відзначили  велику роль педагогів у вихованні підростаючого покоління, а також вручили грамоти. Так, грамотою обласної ради нагороджено Л.І. Гусеницю – вчительку Новоселівської ЗОШ і Захарченко Л.А. – вчительку Іванівської ЗОШ.

     Грамоти районної ради отримали Шевченко Л.М. – вчителька Іванівської ЗОШ, Гук О.М. – вчителька Костянтинівської ЗОШ, Димчак К.В. – вчителька Агрономійської ЗОШ; обласної державної адміністрації – Гречина Т.С. – вчителька Новоселівської ЗОШ; департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА – Перепелиця Р.П.  та Годорожа Л.В. ( Агрономійська ЗОШ ), Волкова О.М ( Костянтинівська ЗОШ ), Мусійовська Л.О. ( Іванівська ЗОШ ).

                                                    Гаврилова М.М та Колісніченко Ю.О.(Костянтинівський ДНЗ «Ромашка») та Ігнатьєва Т.П. (Костянтинівська ЗОШ ) нагороджені грамотами райдержадміністрації.

     Серед нагороджених грамотою районного відділу освіти, молоді  та спорту – Севастьянов Р.А., Усатенко Т.Л.,  (Новоселівська ЗОШ), Павлова І.М. ( РБ творчості школярів), Ягніченко М.М., Демиденко Н.М., Кокошенко Н.В. ( Іванівська ЗОШ та ДНЗ), Тофан В.А., Онопрієнко  О.В., Вишивана М.С. (Агрономійська ЗОШ), Савич Я.М. (Агрономійський ДНЗ),Кривошеєва А.П. (Новоселівський ДНЗ), Ракітіна Л.Г (Кавунівський ДНЗ «КОЛОСОК»).

Не забули в цей святковий день і про ветеранів, хто  все своє життя   пропрацював на освітянській ниві. Це – Гриценко В.В., Козловська С.І., Ракітіна А.І., Гусениця Л.І., Дяченко Л.Ф., Жарюк Н.О. , Погуца О.М.

  Для винуватців  урочистого свята працівники відділу культури, учні підготували цікавий змістовний концерт, за який їм дякували  бурхливими оплесками.

…Привітаймо своїх вчителів, вихователів  з професійним святом. Це вони  дали нам путівку в країну знань, поклавши на педагогічний алтар  професійність, досвід, своє  любляче серце…