Час в Арбузинці: 17.01.2021 10:57

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Інформація для страхувальників Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області.

Інформація для страхувальників Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області.

Южноукраїнське міське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області (далі – Відділення) у період дії карантину з метою збереження особистого здоров’я та здоров’я оточуючих закликає до обмеження відвідування приміщення Відділення. Враховуючи постанову КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19», звертаємося до всіх страхувальників-роботодавців з проханням по можливості надавати документи, оформлені в установленому порядку, засобами електронного зв`язку на електронну адресу Відділення:  yuuk.mk@fssu.gov.ua.

З питань, які неможливо вирішити засобами зв`язку, страхувальники, застраховані особи та потерпілі на виробництві можуть звернутися до офісного приміщення Відділення за адресою: б-р. Цвіточний,4. В умовах карантину доступ до приміщення обмежений. Будемо вдячні всім за порозуміння та сподіваємося бачити всіх відвідувачів в засобах індивідуального захисту.

Також нагадуємо роботодавцям про можливість надання заяв-розрахунків в електронному вигляді у разі, якщо укладено договір з Відділенням про визнання поданих електронних документів до Фонду соціального страхування України. Страхувальникам, які не уклали договори, рекомендуємо терміново звернутися до Відділення за телефоном 5-51-98 та отримати детальну інформацію щодо вирішення цього питання.

Нагадуємо! За рахунок коштів Фонду застрахованим особам надаються такі види матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності:

1) допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

2) допомога по вагітності та пологах;

3) допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

Допомогу призначають та виплачують, якщо заявник звернувся за її призначенням не пізніше 12 календарних місяців з дня відновлення працездатності, установлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами (ч. 5 ст. 32 Закону № 1105).

У разі виникнення питань роботодавцям, застрахованим особам та потерпілим на виробництві необхідно звертатися до Відділення за телефонами:

-         головний спеціаліст страхових виплат та матеріального забезпечення (прийом заяв-розрахунків, видача довідок про перебування на обліку фізичних осіб-підприємців для оформлення допомоги на поховання, нарахування страхових виплат потерпілим на виробництві) – 5-51-98; (05132)3-12-84

-         страховий експерт з охорони праці – 5-92-24;

-         головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками (питання перевірок страхувальників, видача довідок про відсутність заборгованості)– 5-51-98;

-         головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності – 5-92-24

Для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення відповідно до статті 40 Конституції України, статті 5 Закону України «Про звернення громадян» управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області встановлені номери телефонів «Гарячої лінії» та електронного зв’язку:

-          загальні питання  (0512)580995;

-          питання порядку виплати та нарахування листків непрацездатності  (0512)580981;

-          порядок видачі листків непрацездатності  (0512)583428;

-          електронна адреса: mk@fssu.gov.ua

 

    Також у Фонді соціального страхування України працює “гаряча телефонна лінія” за номером

0-800-50-18-92.