Час в Арбузинці: 19.01.2021 04:30

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

ЇМ - НАША ШАНА І ПОВАГА

ЇМ - НАША ШАНА І  ПОВАГА

Безсмертний подвиг переможців, які відстояли  мир і незалежність своєї Батьківщини  сімдесят чотири роки тому, під час другої світової війни, очистили рідну землю від коричневої  навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, непідвладний часу.

Щороку  навесні ми повертаємося подумки до незабутньої весни  сорок п`ятого року, згадуємо тих, хто ціною свого життя і здоров»я у жорстокій  кривавій битві  виборов нашу  перемогу.

… Традиційно, 9 травня,  в районному центрі відбувся мітинг, присвячений  річниці Перемоги. Біля  Меморіалу загиблим воїнам-ветеранам зібралися   трудові колективи, жителі громади.

З привітальним словом до присутніх звернулись заступник голови районної ради Лариса Кошмір, яка  від імені голови райради, депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування привітала   всіх з цим знаменним святом, зазначивши, що війна кривавим лезом пройшла через   кожне серце, через кожну долю і кожне життя.  Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вона навічно у нашій пам`яті.

Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко, вітаючи всіх зі святом, подякував сивочолим ветеранам за  здобуту перемогу, за життя, яке вони відвоювали для наступних поколінь.

Зі словами привітань до присутніх звернулась голова районної ради ветеранів Любов Черевач., яка висловила  подяку  за  ратний подвиг ветеранам, солдатським вдовам, всім, хто вніс свій вклад у наближення  Перемоги.

Хвилиною мовчання було вшановано наших земляків, які загинули в роки війни, хто відійшов у вічність в мирний час, та покладено гірлянду і живі квіти до Меморіалу.

 Працівники відділу культури,  аматори сцени підготували змістовну концертну програму.

Свято продовжилось на стадіоні, де у тіні дерев всі бажаючі  пригощались традиційною солдатською кашею.

…Ми завжди повинні  пам`ятати про ту ціну, яку заплатили наші батьки, діди і прадіди за  надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. І наш обов`язок – бути гідними їх ратного і трудового подвигу.