Час в Арбузинці: 20.07.2019 14:19

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

І В МАР`ЯНІВЦІ, І В НОВОСЕЛІВЦІ

 І В МАР`ЯНІВЦІ, І В НОВОСЕЛІВЦІ

Наша мала  батьківщина – це рідний дім,  село, де ми народилися і  зростали, де сьогодні живемо. Для кожного з нас воно найрідніше, наймиліше серцю. І неповторне та унікальне своїми людьми.

 

Вже стало традицією кожного року восени проводити свята сіл. І дата ця для кожного населеного пункту досить таки значима . Адже села  в нашому районі мають поважний вік, бо засновані вони в своїй більшості не одну сотню літ тому.

Напередодні дня Покрова Святої Богородиці  день села  відзначалося в Мар`янівці та Новоселівці.

 Мар`янівка – невеличке село, де на сьогодні проживає  переважна більшість пенсіонерів та людей передпенсійного віку. Немає тут ні будинку культури, чи бодай клубу,  та й  школу  позаминулого року закрили. АЛЕ  на будь-який захід, який тут проводиться,  люди приходять активно.

 Теплого сонячного дня  на площі посеред села  було гамірно і весело. Жителів з своєрідним святом привітала сільський голова Рита Цуркан, голова районної ради Володимир Кошетар. Поважним односельцям були вручені подарунки. Не забули  і про сімейні пари, які  прожили разом багато років – двадцять п`ять, тридцять, сорок, п`ятдесят років. Увагу  приділили і новонародженим мар`янівцям та щойно одруженим парам.  І кожному подарували  концертний  номер – пісню, танок чи цікаву сценку.

 

…Не менш цікавим наступного дня було свято і на центральній садибі сільської ради – в Новоселівці. Відбувалось воно в будинку культури, де зібралася переважна кількість  жителів. Ведучі щиро привітали присутніх зі святом . З найкращими побажаннями звернулась  Рита Цуркан, Володимир Кошетар.

   Голова районної ради нагородив грамотами В.М.Буднік, О.С.Дубіну, Л.М.Теслю, Н.В.Щекотіну, жителів  обох сіл, – за активну  участь в житті громади,  багаторічну працю та з нагоди дня села.

   І знову ж таки, не  обійшли увагою старожилів, молоді подружні пари, новонароджених, сімей- ювілярів.

  Для учасників дійства  - мар`янівців та новоселівців - було підготовлено сюрприз – всі отримали талони на безпрограшну лотерею,  яку підготувало  місцеве господарство «Кернел».

  Цікаву змістовну програму підготували учні місцевої школи, працівники  будинку культури.

  Після закінчення  урочистостей  жителів обох сіл запрошували на частування -  про це подбала сільська рада.