Час в Арбузинці: 23.01.2021 18:38

Арбузинська районна рада
Миколаївська область

офіційний сайт

Через призму постійних комісій

Через призму постійних комісій

Через призму постійних комісій

Напередодні чергової сесії районної ради відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань культури , освіти , молоді , спорту , ЗМІ , охорони здоров'я , материнства , дитинства та соціального захисту населення;  з питань планування , бюджету , фінансів і інвестицій , приватизації та власності .

             Депутати заслухали питання зняття з контролю та припинення дії  Районної програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення ; про продовження строку дії Соціальної комплексної програми підтримки сім'ї та дітей , забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2011 – 2015 роки  та на період до 2017 року ; про внесення змін до Порядку здійснення перевезень громадян, яким надано право безоплатного проїзду автомобільним транспортом на приміських маршрутах та оплати цих перевезень; про  внесення доповнень до  Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період 2016 рокуПо всіх інформувала начальник управління соціального захисту населення О.В. Ніколаєнко.

            Запропоновано внести зміни до районної Програми «Депутатський фонд»,  про що проінформувала керуюча справами районної ради Н.М. Скорик .

            Детально обговорювали присутні внесення змін до районного бюджету на

поточний рік , інформацію про що надала начальник фінансового управління РДА Н.В. Сущенко .

            Члени комісії запропонували внести на розгляд сесії вищеперелічені питання    , але окремі позиції  -   безпосередньо  на пленарному засіданні .

            Члени Президії затвердили порядок денний наступної сесії.